Logo Gmina Leoncin

Dzień otwarty w „Senior-WIGOR” w Leoncinie

W Gminie Leoncin jest miejsce, stworzone specjalnie z myślą o seniorach - Dzienny Dom „Senior - WIGOR”, w którym starsi mieszkańcy naszej gminy mogą aktywnie i w miłym towarzystwie spędzać każdy dzień,

wziąć udział w ciekawych zajęciach, zjeść pyszne posiłki oraz skorzystać z ćwiczeń rehabilitacyjnych. 1 kwietnia bieżącego roku, bez żartów :), Dzienny Dom Pobytu „Senior – WIGOR” w Leoncinie otworzył swoje drzwi dla mieszkańców naszej gminy.

Placówkę można było odwiedzić w godzinach od 10:00 - 15:00. W trakcie tych kilku godzin można było porozmawiać z personelem i uczestnikami codziennych zajęć, zapoznać się ze specyfiką miejsca oraz poznać zasady kwalifikowania uczestników do Dziennego Domu Pobytu „Senior – WIGOR”. Była to też doskonała okazja do zapoznania się z formami zajęć z jakich korzystają uczestnicy oraz uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące mieszkańców pytania, związane  z funkcjonowaniem tego miejsca.

Na wszystkich odwiedzających gości czekał poczęstunek przygotowany przez podopiecznych i  kadrę zatrudnioną w Dziennym Domu oraz słodkości przekazane przez Piekarnię Łukasik. W organizację dnia otwartego czynnie zaangażowali się również inni seniorzy – mieszkańcy naszej gminy, którzy dotychczas nie korzystali z oferty Dziennego Domu.

Kierownik Domu Dziennego Pobytu Senior-WIGOR w Leoncinie Pani Elżbieta Ławor składa serdeczne podziękowania Państwu Bożenie i Walentemu Łukasik oraz wolontariuszom z gimnazjów w Leoncinie i Głusku: : Oliwii Piaseckiej, Annie Bloch, Zuzannie Gruszka, Wiktorii Cabanowskiej, Kamilowi Czajkowskiemu, Paulinie Podgórskiej, Kamili Żmijewskiej, Natalii Ślusarczyk, Dominikowi Kiełbasińskiemu, Oliwii Drzyzga, Darii Włosek, Julii Mosakowskiej, Martynie Dudkowskiej oraz Pani Barbarze Torbus Doradcy Zawodowemu realizującej zadania w projekcie  „SPInKa w Leoncinie” za zaangażowanie i pomoc  w czasie dnia otwartego. Serdecznie dziękuje również pani Ewie Abgarowicz za pyszny sernik oraz Pani Elżbiecie Mące za wspaniałe pierogi.

Przypominamy, że siedziba Dziennego Domu „Senior - WIGOR”, znajduje się w Leoncinie przy ul. Pl. Kobendzy 4, w części budynku zajmowanego kiedyś przez policję.

Uczestnikami organizowanych zajęć w Domu Dziennego Pobytu mogą być nieaktywni zawodowo mieszkańcy gminy Leoncin w wieku 60 lat+.

Trwa nabór osób zainteresowanych dołączeniem do Domu „Senior - WIGOR”.

Wójt gminy zaprasza

Adam Mirosław Krawczak

Urząd Gminy Leoncin

ul. Partyzantów 3
05-155 Leoncin
tel./fax: 22 785 66 00
e-mail: ug.leoncin@tlen.pl

Nr konta do wpłaty podatków i opłat

43 8011 0008 0040 0400 0273 0173

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.