Logo Gmina Leoncin

Szkolenia

MJWPU - Promocja integracji społecznej 
promocja_integracji_spolecznej.pdf  

LGD - szkolenie

Szanowni Państwo

 

W związku z ogłoszonym naborem wniosków na dofinansowanie projektów, 21.09.2011 o godz. 17.00 w Zespole Szkół w Leoncinie Lokalna Grupa Działania „Między Wisłą a Kampinosem” organizuje szkolenie z tematyki „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „ Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” i " Małe projekty", na które bardzo serdecznie zapraszamy.

  Możliwości pozyskania środków finansowych za pośrednictwem LGD „Między Wisła a Kampinosem” - szkolenie.

Burmistrz Błonia oraz Stowarzyszenie „Między Wisłą a Kampinosem” zapraszają na szkolenie - Możliwości pozyskania środków finansowych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Między Wisła a Kampinosem”.

 

 

 

 2011.07.07 - Blonie _ mozliwosci pozyskani.pdf  

Bezpłatne szkolenia dla rolników

Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH, współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, skierowanych do rolników i ich domowników.

Obecnie nasza oferta wzbogacona została o dwa nowe szkolenia „Kosmetologia i wizaż” oraz „Florystyka i dekoratorstwo”. Łącznie oferujemy aż sześć szkoleń zawodowych!
Aktywne włączenie się Państwa Instytucji w kampanię promującą bezpłatne, atrakcyjne kursy zawodowe to szansa dla mieszkańców województwa mazowieckiego na zdobycie poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych.
Jesteśmy pewni, iż Państwa zaangażowanie w promocję projektu zostanie ciepło przyjęte przez mieszkańców regionu. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o powielenie i rozesłanie jednostkom podległym i innym instytucjom załączonych do niniejszego pisma informacji dotyczących udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH.

Szkolenia w ramach projektu „Licencja na pracę” są skierowane do 180 osób planujących odejść z rolnictwa, zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miastach do 25 tys. mieszkańców. Z kursów mogą skorzystać nie tylko rolnicy, ale także domownicy rolników – w tym studenci studiów zaocznych i uczniowie zaocznych szkół policealnych. 

SIS – działający od 16 lat - to lider wśród instytucji realizujących projekty dotyczące kształcenia dorosłych. Organizujemy i prowadzimy cały wachlarz szkoleń – m. in. komputerowe, językowe, zawodowe (prawo jazdy, spawanie, obsługa wózków jezdniowych, kurs pracownika ochrony i wiele innych). 

W ramach projektów współfinansowanych ze środków UE przeszkoliliśmy już ponad 1500 osób. Uczestnikom naszych projektów zapewniamy kompleksowe i CAŁKOWICIE BEZPŁATNE wsparcie, dzięki któremu mogą oni podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym uzyskać nowe możliwości na rynku pracy.

Obecnie organizujemy nabór uczestników.

Projekt "Licencja na pracę" obejmuje 6 modułów szkoleniowych do wyboru:

 1. Florystyka i dekoratorstwo – dzięki udziałowi w kursie uczestnicy nauczą się komponować wiązanki okolicznościowe i ślubne,  wykonywać wieńce, stylizować witryny sklepowe, tworzyć dekoracje roślinno-kwiatowe itp. (128 godzin). 
 2. Operator wózków jezdniowych z obsługą magazynu - szkolenie operatora wózków jezdniowych wraz z przygotowaniem do egzaminu licencyjnego na wymianę butli gazowych oraz szkolenie z zakresu obsługi programów magazynowych (124 godziny). 
 3. Kosmetologia i wizaż – kurs zapewnia nabycie umiejętności z zakresu podstaw kosmetologii, kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej, wykonywania makijażu okolicznościowego, stylizacji ubioru, paznokci, fryzury itp. 
 4. Spawacz europejski  - szkolenie w zakresie spawania metodą TIG i MAG umożliwiające uzyskanie uprawnień państwowych/europejskich (238 godzin). 
 5. Pracownik ochrony - kurs pozwalający na uzyskanie licencji pracownika ochrony osób i mienia I-go stopnia (256 godzin). 
 6. Pilot wycieczek zagranicznych-rezydent - kurs pozwalający na uzyskanie państwowej licencji pilota wycieczek (150 godzin) wraz ze szkoleniem z j. angielskiego (120 godzin) zakończonym egzaminem TELC. 


W ramach szkolenia zapewniamy BEZPŁATNIE:

 1. całodzienne wyżywienie (obiad + serwis kawowy), 
 2. zwrot kosztów dojazdów na szkolenie, 
 3. ubezpieczenie, 
 4. podręczniki i materiały szkoleniowe. 
KURSY ZOSTANĄ ZAKOŃCZONE EGZAMINAMI PAŃSTWOWYMI I OTRZYMANIEM UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH.


Szkolenia odbywać się będą w lokalizacji uzgodnionej z uczestnikami. 

Z pewnością Państwa pomoc w przekazywaniu informacji o bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Licencja na pracę” ułatwi nam dotarcie do szerokiego grona potencjalnych uczestników, i tym samym stworzy mieszkańcom regionu szansę na rozwój i poprawę sytuacji życiowej. Dlatego też prosimy o wyeksponowanie informacji o kursach w miejscach widocznych, często odwiedzanych przez interesantów.
 
W razie jakichkolwiek pytań  lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 
81 53 43 201; 81 53 43 203  lub mailowy: info@sis-dotacje.pl
Wszelkich niezbędnych informacji o szczegółach projektu udzieli konsultant ds. projektu Elwira Szymaniuk.
 
    Więcej o Stowarzyszeniu i projekcie  na: 

www.sis-dotacje.pl lub www.licencjanaprace.pl.
 
    Za okazaną pomoc i  wsparcie z góry dziękujemy.

                                                                                                
                                                                                         Z poważaniem,       

 

                                                                                                   Krzysztof Szydłowski 
Prezes Stowarzyszenia

  Wieliszewska Akademia Przyszłości zaprasza

Wieliszewska Akademia Przyszłości zaprasza bezrobotne osoby z powiatów legionowskiego i nowodworskiego na bezpłatne szkolenia.

 

wap.pdf

  Lokalna Grupa Działania zaprasza na szkolenie

Lokalna Grupa Działania zaprasza na szkolenie nt. możliwości wsparcia finansowego w ramach osi Leader - Małe Projekty, które odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2011 roku. Szczegóły w załączeniu. 

 

Biuro Lokalnej Grupy Działania 

Między Wisłą a Kampinosem

 zaproszenie _21.04.2011.jpg  

Stowrzyszenie Inicjatyw Samorządowych zaprasza na szkolenia

Stowrzyszenie Inicjatyw Samorządowych zaprasza na szkolenia w ramach projektu „Licencja na pracę” skierowane do 180 osób planujących odejść z rolnictwa zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego. Z kursów mogą skorzystać nie tylko rolnicy, ale także domownicy rolników – w tym studenci studiów zaocznych i uczniowie zaocznych szkół policealnych. Z pewnością wśród mieszkańców Pani gminy są takie osoby, które byłyby zainteresowane udziałem w ciekawym, BEZPŁATNYM szkoleniu – dającym poszukiwane na rynku kwalifikacje.

SIS – działający od 16 lat - to lider wśród instytucji realizujących projekty dotyczące kształcenia dorosłych. Organizujemy i prowadzimy cały wachlarz szkoleń – m. in. komputerowe, językowe, zawodowe (prawo jazdy, spawanie, obsługa wózków jezdniowych, kurs pracownika ochrony i wiele innych).

W ramach projektów współfinansowanych ze środków UE przeszkoliliśmy już ponad 1500 osób. Uczestnikom naszych projektów zapewniamy kompleksowe i CAŁKOWICIE BEZPŁATNE wsparcie, dzięki któremu mogą oni podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym uzyskać nowe możliwości na rynku pracy.

Obecnie organizujemy nabór uczestników do projektu „Licencja na pracę”.

Szkolenie obejmuje 4 moduły zawodowego do wyboru:

1.      Pracownik ochrony - kurs pozwalający na uzyskanie licencji pracownika ochrony osób 
i mienia I-go stopnia (256 godzin).

2.      Spawacz europejski - szkolenie w zakresie spawania metodą TIG i MAG umożliwiające uzyskanie uprawnień państwowych/europejskich (238 godzin).

3.      Operator wózków jezdniowych z obsługą magazynu - kurs operatora wózków jezdniowych wraz z przygotowaniem do egzaminu licencyjnego na wymianę butli gazowych oraz szkolenie z zakresu obsługi programów magazynowych (124 godziny).

4.      Pilot wycieczek zagranicznych-rezydent - kurs pozwalający na uzyskanie państwowej licencji pilota wycieczek (150 godzin) wraz ze szkoleniem z j. angielskiego (120 godzin) zakończonym egzaminem TELC.

 

W ramach szkolenia zapewniamy BEZPŁATNIE:

1. całodzienne wyżywienie (obiad + serwis kawowy), 

2. zwrot kosztów dojazdów na szkolenie,

3. ubezpieczenie,

4. podręczniki i materiały szkoleniowe.

 

KURSY ZOSTANĄ ZAKOŃCZONE EGZAMINAMI PAŃSTWOWYMI I OTRZYMANIEM UPRAWNIEŃ PAŃSTWOWYCH.

Szkolenia odbywać się będą w lokalizacji uzgodnionej z uczestnikami.

Z pewnością Pana pomoc w przekazywaniu informacji o bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Licencja na pracę” ułatwi nam dotarcie do szerokiego grona potencjalnych uczestników, i tym samym stworzy mieszkańcom gminy szansę na rozwój i poprawę sytuacji życiowej. Dlatego też prosimy o wyeksponowanie informacji o kursach w miejscach widocznych, często odwiedzanych przez lokalną społeczność.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 

81 53 43 201; 81 53 43 203 lub mailowy: info@sis-dotacje.pl

Wszelkich niezbędnych informacji o szczegółach projektu udzieli konsultant ds. projektu Elwira Szymaniuk.

Więcej o Stowarzyszeniu i projekcie na: www.sis-dotacje.pl.

Za okazaną pomoc i wsparcie z góry dziękujemy.

Z poważaniem

Krzysztof Szydłowski

Prezes Stowarzyszenia 

  CSEE zaprasza

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach skierowanych do nauczycieli, pracowników dydaktycznych i kadry administracyjnej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz innych placówek oświatowych, pracujących i mieszkających w województwie mazowieckim o tematyce:

- Edukacja na rzecz bezpieczeństwa

- Przygotowanie na atak terrorystyczny

- Skuteczna komunikacja nauczyciel – uczeń

 

Więcej informacji znajdziecie państwo pod podanym linkiem 

 http://www.csee.pl/main.php?wybor=zaproszenie&jezyk=pol

 

 

 

 

  "Człowiek – najlepsza inwestycja" - konkurs MJWPU

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych (MJWPU) ogłasza konkurs ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na składanie wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytetu VIII „Regionalne Kadry Gospodarki”, Działania 8.1: Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie” na wyodrębnione projekty współpracy ponadnarodowej i/lub projekty z komponentem ponadnarodowym zaplanowanym do realizacji na etapie opracowania wniosku o dofinansowanie

 

 

 

 Ogloszenie 8.1.2 POKL wersja polska .pdf  

„Możliwości wsparcia finansowego w ramach osi Leader Małe projekty” - szkolenie

Stowarzyszenie "Między Wisłą a Kampinosem" oraz Wójt Gminy Kampinos zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn.: „Możliwości wsparcia finansowego w ramach osi Leader Małe projekty”.

Szkolenie odbędzie się w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w sali nr 15 na I piętrze
w dniu 28 kwietnia o godz. 17.00

Zapraszamy 
 

  Płocka Szkoła Małej Przedsiębiorczości V

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku informuje, iż rozpoczął realizację  projektu pod nazwą „Płocka Szkoła Małej Przedsiębiorczości V" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Celem projektu jest umożliwienie rozpoczęcia działalności gospodarczej 60 osobom z terenu  pięciu powiatów województwa mazowieckiego w latach 2010-2011.

 

Więcej informacji http://wup.mazowsze.pl/new/?phtml=478238817

Wójt gminy zaprasza

Adam Mirosław Krawczak

Urząd Gminy Leoncin

ul. Partyzantów 3
05-155 Leoncin
tel./fax: 22 785 66 00
e-mail: ug.leoncin@tlen.pl

Nr konta do wpłaty podatków i opłat

43 8011 0008 0040 0400 0273 0173

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

 • :
 • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.